Укр
UAH
  • EUR
Додайте товари до списку бажань
0

Ванни з гідромасажною системою

Гідромасажні ванни – приємне й корисне проведення часу

Гідромасажні ванни, які в розмові часто називають джакузі - це чудова альтернатива відвідувань СПА-салонів. Такі технологічні пристрої дуже корисні для здоров'я та зовнішнього вигляду людини, бо здатні надавати ефективний масаж в домашніх умовах.

Регулярні гідромасажні ванни дозволяють досягти відмінної фізичної форми:

  • роблять шкіру пружною;
  • позбавляють целюліту;
  • активізують кровообіг;
  • зміцнюють імунітет;
  • стабілізують сон.

Це справжній порятунок від стресу та м'язової втоми. Особливо важливо приймати гідромасажні ванни в період міжсезоння, коли на вулиці – волого й прохолодно, і гостро постає потреба в підтримці життєвих сил організму.

Домашня ванна з гідромасажем – це якісна турбота про себе, приємний та ефективний релакс щодня.

Принцип роботи ванни з гідромасажною системою

Перед увімкненням гідромасажної системи необхідно наповнити ванну водою, щоб уникнути несправностей - це найважливіше правило її використання.

Основа гідромасажної системи - електронасос, який приводить її в дію, забезпечуючи безперервний потік води. Безпосередньо у ванну вмонтовані форсунки (джети), які виконують масажні функції найважливіших активних зон тіла людини.

Форсунки – це круглі хромовані накладки з отворами різного діаметру. Вони поділяються на гідрофорсунки та аерофорсунки, і, відповідно, призначені для гідро- та аеромасажу. Аерофорсунки містяться на дні ванни, а гідрофорсунки – на бортах. За допомогою насоса, системи керування та компресора вода й повітря подаються у форсунки, потім розсіюються через отвори, утворюючи струмені для повноцінного масажу. Сила напору води регулюється залежно від потреби.

Ванни від компанії WGTRialto оснащені гладкими та м’якими трубами і мають спеціальну V-подібну збірку, що дозволяє уникати накопичення бруду в системі, це сприяє частковій самодезінфекції. Проте, користуючись гідромасажною системою, потрібно періодично проводити дезінфекцію, позбавляючись від забруднень і вапняного нальоту за допомогою спеціальних засобів для гідромасажних ванн. При регулярному догляді гідромасажна ванна тішитиме вас довгі роки.

Як купити ванну з гідромасажем у Києві

Перш ніж купити гідромасажну акрилову ванну в Києві, Львові, Дніпрі, Ужгороді чи іншому місті України, необхідно визначитися з розміром та комплектацією ванни, обрати колір фурнітури, спосіб встановлення і монтажу, ознайомитися з характеристиками, продумати додаткові опції. За бажанням вона може бути укомплектована підголівником, електронною системою керування та хромотерапією.

Обираючи ту чи іншу модель в інтернет магазині WGTRialto, зверніть увагу, що ціна гідромасажної ванни безпосередньо залежить від розміру виробу, форми та виду гідромасажу, аеромасажу, а також додаткової комплектації.

Купіть чудову гідромасажну ванну від компанії WGTRialto – подаруйте собі приємний релакс та ефективне оздоровлення в домашніх умовах!

Немає товарів

Вгору