WATER GAMES TECHNOLOGIES (WGT™) - надійний і досвідчений виробник, експерт з виробництва якісних ванн, душових піддонів, раковин, на сантехнічному ринку вже понад 15 років. Це забезпечується винахідливістю італійських інженерів, а також надзвичайною працьовитістю українців та прискіпливістю відділу технічного контролю.

 

За нами великий досвід створення високоякісної продукції європейського рівня. Ми - перші, хто започаткував автоматизовані програмовані ванни для повноцінного релаксу з функціями дистанційного керування, електронного змішування води і автоматичною дезінфекцією.

На сьогоднішній день - ми одне з небагатьох підприємств, де виробництво продукції проходить всі стадії: від дизайнерської розробки концепції моделі до її повного втілення.

 

Більше 70% продукції йде на експорт. Продуктивні контакти, налагоджені з 2005 року, дозволили компанії вийти на ринок СНД, Європейського союзу та Ближнього Сходу. 

Ми створюємо надійні вироби, які є не тільки безпечними, але і стабільно виконують свої функції протягом 15 років експлуатації. Цінність нашої компанії – ми знаємо, що кожна деталь для створення кінцевого якісного продукту важлива.

 

Головною ідеєю появи модельного ряду RIALTO було створення технологічних, естетично привабливих ванн для широкого кола споживачів.

RIALTO РОБИТЬ ПРЕМІАЛЬНЕ ДОСТУПНИМ!