Укр
UAH
  • EUR
Додайте товари до списку бажань
0

Ванни акрилові

Акрилові ванни для сучасних ванних кімнат

Вироби з акрилу на українському ринку з'явилися досить давно, проте залишаються популярними завдяки своїм перевагам. Оскільки ванна є довгостроковою покупкою, то до її вибору варто поставитися з усією серйозністю. Акрилові ванни здатні задовольнити всі вимоги споживача, тому що мають привабливий зовнішній вигляд, стильний дизайн та відмінні споживчі характеристики.

Український виробник сучасної технологічної сантехніки в Києві WGTRialto пропонує функціональні акрилові ванни, у тому числі і з гідромасажними системами та додатковими опціями. Цікаві дизайнерські рішення акрилових ванн нашого виробництва дозволяють встановлювати їх у вишуканих інтер'єрах заміських вілл, готелів, будинків та квартир.

Переваги ванн з акрилу від нашої компанії

  1. Легка вага та стійкість до зносу. У середньому акрилова ванна у кілька разів легша від чавунної або виготовленої зі штучного каменю. Її легко переміщати й монтувати. Завдяки пластичності цей матеріал складно сколоти, відбити чи подряпати. До того ж, будь-які пошкодження піддаються реставрації рідким акрилом.
  2. Нескладний догляд. За правильного догляду можна купити акрилову ванну на довгі роки, без втрати її зовнішньої привабливості. Поширеним міфом, який лякає потенційних покупців акрилових ванн, є їхня нестійкість до миючих засобів. Так, дійсно, для догляду за акриловою сантехнікою підійде далеко не кожен миючий засіб, на його етикетці обов'язково має бути зазначено, що він призначений для акрилу. Проте немає жодної проблеми щодо його придбання чи вибору. У будь-якому господарському магазині кожного міста в асортименті знайдеться десяток варіантів мийних засобів для сантехніки з акрилу.
  3. Антибактеріальний ефект. Сантехнічний акрил має унікальний ефект – на ньому не з’являється грибок і не розмножуються бактерії, бо цей матеріал не пористий. З акриловою ванною ви можете бути спокійні щодо гігієни вашого санвузла.
  4. Зміцнене дно – гарантія тривалої експлуатації. Ми зміцнюємо свої вироби сучасним матеріалом Terman (Швейцарія), не схильним до розшарування й набухання, на відміну від інших видів живиць. Ванни нашого виробництва мають в якості опори раму, яка є стабільною конструкцією, завдяки чому здійснюється легкий монтаж без отворів у стіні.
  5. Відмінна теплоізоляція. Завдяки здатності акрилу добре тримати тепло вода у ванні довго не холоне, тому можна насолоджуватися її приємною температурою протягом тривалого часу. Акрил на дотик тепліший, ніж інші матеріали, котрі використовуються для виробництва ванн.
  6. Анатомічний дизайн. Анатомічний дизайн ванн досягається внаслідок використання у процесі їхньої розробки й виробництва спеціальних програм тривимірного моделювання.

Якість та комфорт на щодень – в інтернет магазині WGTRialto

В інтернет магазині WGTRialto можна купити акрилові ванни, різні за розміром та формою:

Крім звичайних ванн з акрилу, у нас можна замовити сантехнічні вироби з різними системами гідромасажу, а також обрати додаткові опції: підголівники, панелі (фронтальні й бічні), систему наповнення, електронне керування та хромотерапію, з якими пропонуємо докладніше ознайомитися на відповідних сторінках нашого інтернет магазину. Для тих, хто не підібрав варіант ванни на нашому сайті, є можливість зробити індивідуальне замовлення за власним ескізом, щоб отримати ексклюзивний виріб.

Ми професійно, вже понад 15 років, займаємося виробництвом акрилових гідромасажних ванн, а також їхнім продажем, доставкою і встановленням по Україні, з підключенням усіх опцій та наданням довгострокової гарантії на всі вироби.

Немає товарів

Вгору