Укр
UAH
  • EUR
Додайте товари до списку бажань
0

Ванни прямокутні

Прямокутні акрилові ванни: класична досконалість пропорцій

Прямокутні ванни – це класичний варіант для інтер’єрів ванних кімнат будь-яких розмірів, планувань та стилів. Саме ванна прямокутної форми, незалежно від того, компактна вона чи об’ємна, завжди зручна й функціональна. По-перше, її форма чудово пасує для модних інтер’єрних стилів: мінімалізму, лофт, класики чи скандинавського. По-друге, її можна, залежно від дизайну ванної кімнати, розмістити по-різному – вбудувати в нішу, встановити на подіум, під стіною чи в центрі ванної кімнати, облицювавши панелями. Для негабаритних ванних кімнат прямокутна ванна стандартних розмірів підходить компактністю, бо після її встановлення лишається вільне місце для іншої сантехніки чи меблів. Монтаж прямокутних ванн не такий складний, як кутових моделей, і спеціалісти від компанії WGTRialto виконують його легко й швидко.

Ми пропонуємо прямокутні ванни з високоякісного литого акрилу Perspex, виробництва Великобританії, що гарантує не лише естетичну привабливість у вигляді ідеального глянцю і білизни, а й найвищий рівень якості та тривалість експлуатації.

Переваги ванни прямокутної форми

  1. Пропорційність та нескладність монтажу. Таку ванну легко перевозити, переносити і встановлювати, особливо в малогабаритних житлових приміщеннях чи готельних номерах.
  2. Менший об’єм - економія води. Відомо, що ванни строгих геометричних форм, порівняно з асиметричними чи кутовими моделями, потребують меншого обсягу води та меншої кількості часу для їхнього наповнення, що економно у всіх відношеннях.
  3. Великий вибір розмірів та дизайнерських рішень. Прямокутні ванни – найпопулярніші, оскільки виробники пропонують широкий діапазон розмірів, оформлення внутрішнього простору та зовнішнього розміщення.
  4. Ергономічність. Усі прямокутні ванни від компанії WGTRialto відрізняються зручністю, потрібно лише обрати правильний розмір під майбутніх користувачів. Є моделі, оснащені пологими спинками для приймання ванни в сидячому положенні, що важливо для людей з проблемами опорно-рухового апарату чи похилого віку.

Різноманітність внутрішнього простору прямокутної ванни

Акрил – це чудовий матеріал, який дає безліч можливостей для створення форм. Тому перш ніж купити прямокутну ванну з акрилу, особливу увагу потрібно звернути не лише на зовнішні, а й на внутрішні габарити. Зовні прямокутна ванна може мати дуже різне оформлення внутрішнього простору, яке потрібно обирати за індивідуальними потребами. Це ергономічні заглиблення, підлокітники, спинки з різним кутом нахилу, різні об’єми самої чаші.

Отже, обираючи таку довгострокову річ як ванна – для домівки чи потреб готельного бізнесу – необхідно розуміти, які саме зовнішні й внутрішні параметри будуть для вас найкращими. Якщо ж самостійно складно визначитись із вибором – наші менеджери завжди готові надати професійну консультацію, потрібно лише зателефонувати за номерами, зазначеними в Контактній інформації.

Купити акрилову прямокутну ванну в інтернет магазині WGTRialto

Ванна кімната має бути насамперед функціональною, а сама ванна – здатною подарувати максимальний релакс, розслабити або збадьорити – залежно від потреби. Саме для цього в нашій компанії пропонуються не лише ванни, а й додаткові опції до них. Це системи гідромасажу й аеромасажу, хромотерапія, підголівники, фронтальні та бокові панелі, системи наповнення і електронне керування. Усі ці додаткові функції, які обираються індивідуально, перетворюють приймання ванни на максимально комфортну, корисну та приємну процедуру.

До того як замовити й купити прямокутну акрилову ванну на сайті WGTRialto, потрібно зробити виміри ванної кімнати, визначитися з розміром ванни та місцем її встановлення. Також важливо врахувати особливості комунікацій і будівельних конструкцій, і лише згодом - обрати модель ванни.

Крім прямокутних варіантів у нашому каталозі представлені також кутові ванни різних розмірів і форм. А ще вам неодмінно сподобається дуже вигідна пропозиція: безкоштовна адресна доставка по Україні!

Немає товарів

Вгору