Укр
UAH
  • EUR
Додайте товари до списку бажань
0

Ванни кутові

Трендові кутові ванни: види та особливості моделей

Кутова ванна – серед популярних варіантів облаштування сучасної ванної кімнати, власники якої не бажають вдовольнятися стандартними параметрами. Такі моделі зазвичай габаритніші від прямокутних, проте вони максимально зручні й комфортні, а завдяки кутовому розміщенню залишають достатньо вільного місця для інших складових інтер’єру. Саме таке встановлення дозволяє ефективно використати простір.

Кутові ванни поділяються на симетричні й асиметричні. У першому варіанті довжина та ширина – однакові, тоді як у другому вони різні. Асиметричні ванни пасують для негабаритних ванних кімнат. Є моделі, які можуть бути встановлені лише в лівому чи правому куті – залежно від сторонності, яка визначається розташуванням прямого кута. Це потрібно врахувати перед тим, як купити кутову ванну. Якщо ж модель виготовляється за індивідуальним замовленням у компанії WGTRialto, то виробники враховують побажання щодо сторонності, виготовивши кутову ванну відповідно до вимірів замовника.

Внутрішнє оформлення кутових ванн також дуже різне. Наприклад, глибина чаші, нахил спинки, наявність та розміщення полиці/сидіння й підголівників.

Пропонуємо купити кутову ванну, оцінивши всі її переваги

Для того, щоб зрозуміти, чи потрібно вам замовити кутову ванну, потрібно зважити її переваги й недоліки, і лише тоді прийняти рішення. Отже, до переваг належать:

  1. Комфорт. Ванни з великою діагоналлю здатні стати справжнім міні-басейном для дітей, а для дорослих - гарантією комфортного простору. Плавні контури та анатомічний дизайн будуть до вподоби широкому колу споживачів.
  2. Різноманітність моделей. Кутові ванни відрізняються дизайном – асиметричні й симетричні, видовжені та округлі, з фігурними чи гладенькими зовнішніми панелями.
  3. Естетична привабливість. Кутові ванни ідеально пасують для оформлення вишуканих інтер’єрів не лише квартир, а й заміських будинків, готелів і санаторіїв.

Крім цього, потрібно розуміти, що багато кутових ванн мають габаритний обсяг чаші, що надає їй комфортної глибини, проте водночас – підвищені витрати води й часу для її наповнення. Якщо ви бажаєте зекономити на цих нюансах, радимо звернути увагу на прямокутні моделі або ті кутові ванни, які мають кілька варіантів розмірів.

Важливі особливості кутових ванн

  • Перед тим як купити кутову ванну в Україні, потрібно взяти до уваги не лише габарити ванної кімнати, а й розмір дверей – адже її доведеться вносити через двері, які для цього мають бути достатньо широкими.
  • Розміщення комунікацій. Це важливий аспект, оскільки його ігнорування спричиняє потребу в додаткових видах сантехнічних робіт.
  • Функціональність. Кутові ванни від компанії WGTRialto можна доповнювати гідромасажними системами, хромотерапією, електронним керуванням, системою наповнення, панелями та підголівниками. Ці додаткові опції нададуть процесу приймання ванни не лише розслаблюючого чи активізуючого ефекту, а й оздоровчого.
  • Відповідність габаритів ванни та ванної кімнати. Варто розуміти, що надто велика кутова ванна для невеликої ванної кімнати небажана, оскільки вона не залишить простору для іншої сантехніки чи меблів. Тому потрібно обирати модель відповідного розміру або за індивідуальним замовленням.

Акрилові кутові ванни від компанії WGTRialto

Інтернет магазин WGTRialto пропонує великий вибір кутових ванн, виготовлених з високоякісного литого акрилу Perspex (Великобританія), що надає їм надзвичайної білизни та бездоганного глянцю. Оскільки дно кожної ванни укріплене матеріалом TERMAN (Швейцарія), то не варто турбуватися щодо розшарування чи набухання – це цілком виключено. У нас можна замовити симетричні й асиметричні кутові ванни, до яких пропонуються знімні панелі.

Купуйте наші унікальні дизайнерські моделі кутових акрилових ванн з додатковими опціями, і ви не лише придбаєте довговічну продукцію європейського рівня якості, а й ефективний релакс в домашніх умовах.

Немає товарів

Вгору